Световна купа 2014: резултати от четвъртия игрален ден

На 15 юни, в mundiale в Бразилия, триСледващите мачове от груповата фаза. В борбата за да поеме командването групи Д и Е. три мача вкараха девет гола, който подкрепя идеята за светло старт на Световното първенство по футбол.

argentina_

Първият на футболното игрище в четвъртата играден на национални отбори от Швейцария и Еквадор. Мачът се проведе в столицата на Бразилия на името на големия южноамерикански нападател Garrinchi. Играта се оказа интересно и разкаянието дойде в последните секунди. Европейците отнеха победата с 2: 1 в последната атака на мача. Трябва да се отбележи, че това е друга силна воля за победа, тъй като резултатът в мача беше открит от южноамериканците.

Французите се срещнаха с Хондурас във втората играпрограмата на мачовете. Срещата завърши, както се очакваше. Франция печели 3 - 0 с пълно предимство в играта. В мача имаше червена карта на играча на Хондурас, а Бензема почти стана автор на първата хатарка. Един от неговите топки екстремни са предназначени за вратаря на Hondurans. Бензема остана с два гола вкарани.

Известният стадион Мараканафиналната среща на деня. В борбата дойде националният отбор на Аржентина. Противниците на двукратните световни шампиони бяха дебютанти от Босна и Херцеговина. Аржентините едва успяват да победят противника с минимален резултат от 2 -1. Краят на мача се оказа нервен, босненците имаха шанс да спечелят отново, но не успяха да постигнат втория гол. Аржентина поведе с 2 - 0, но по-голямата част от втората половина падна, пропусна 85 минути.